Dr.Gizem Hanzade Erkuş

HOŞGELDİNİZ

Sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. Mesleğimde felsefem hastalarım ve ailelerinin güvenli, mahremiyete saygı gösterilen, sakin ve huzurlu bir ortamda en kapsamlı, doğru ve modern tedaviyi almalarını sağlamaktır. Kısa zamanda çok sayıda hasta zihniyetiyle, birçok konuda olduğu gibi nitelik değil de niceliğin ön planda olduğu bir sistemin danışan ve hastalar açısından yeterince faydalı olmadığı kanısındayım. Tedaviyi sağlamaya çalışırken benim önceliğim mümkün olan en etkili şekilde sizlere özenli bir hizmet sunmaktır.


Hastane ortamına girmek, sıra beklemek, gerginlik yaşayabileceği beklentisi özellikle psikiyatriye başvuran kişilerde kaygının artmasına neden olabilir. Her danışanın bireysel olarak değerlendirildiği, kişiye özel tedavi planı yapılan, doktoruna ihtiyaç duyduğunda iletişime geçebileceği özel bir muayenehanede çalışıyor olacağım.


Uygulayacağım tedavi yöntemi hakkında danışanlarımı bilgilendirmek benim için önemlidir. Danışanlarımın tedavinin risklerini, avantajlarını ve alternatif seçenekleri tam olarak anlamalarını sağlamak isterim.


Tedavinin hastanın da fikrinin alınarak kararlaştırılması gerektiğine inanıyorum. Hastamın isteği doğrultusunda aile üyeleri, bakım veren kişiler, okul psikoloğu ve diğer ilgili kişiler ile görüşmeler yapabilirim. Hakkımda bilgi sahibi olmanız ve niteliklerimi daha iyi öğrenebilmeniz için sitemi ayrıntılı incelemenizi öneririm.

HİZMETLERİMİZ

Online Terapi

COVID 19 salgını nedeni ile kişiler arası teması en aza indirmek alabileceğimiz en önemli tedbirdir. Unutmamak gerekir ki korumaya çalıştığımız sadece kendi sağlımız değil, iletişim halinde olduğumuz ailemiz ve sevdiklerimizin de sağlığıdır.

Bireysel Psikoterapi

Kendisini neyin beklediğini bilmediği bir ortama gelen ve ne anlatacağını bilememek gibi kaygıları olan hastalarıma gerçek anlamda ‘hoş geldin’ derim. İnsanlar için kabul edildiklerini, yargılanmadıklarını, anlaşıldıklarını hissetmek başlangıçta...

EMDR Terapi

Travma Sonrası Stres bozukluğu, Anksiyete bozukluğu, Panik bozukluk, Özgül fobiler (kedi-köpek fobisi, uçak fobisi, asansör fobisi), Depresyon, ayrılık kaygısı gibi durumların tedavisinde etkin olarak kullanılan ve başarı oranı yüksek bir terapi yöntemidir.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ


  • Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi

    09:00 - 18:00